RHT-Air

RHT-Air je precizní autonomní měřič prostorové relativní vlhkosti a teploty s bezdrátovou komunikací rádiovou sítí krátkého dosahu IEEE 802.15.4 ve volném, bezlicenčním pásmu 2.4 GHz. Maximální dosah sítě je 500 m na volném prostranství (údaj výrobce), prakticky používané vzdálenosti se měří na desítky metrů. Na dálku lze konfigurovat parametry měření a přenášet naměřená data. RHT-Air využívá bezdrátovou infrastrukturu AirGate-Modbus. K jedné bráně AirGate-Modbus může být připojeno několik převodníků RHT-Air.

Vestavěný senzor s vysokou přesností a stabilitou měří a vyhodnocuje relativní vlhkost, teplotu a rosný bod. Dva z uvedených údajů se mohou zobrazovat na vestavěném displeji. Jedno tlačítko slouží k nastavení resp. prohlédnutí základních údajů, zatímco komfortní nastavení je možné pomocí vestavěného USB konektoru a konfiguračního softwaru DigiConfig (volně ke stažení).

RHT-Air může pracovat zcela autonomně na vestavěnou lithiovou baterii s životností (podle četnosti datových přenosů) až jeden rok. Může však být napájený také ze stejnosměrného zdroje a baterii využívat jen jako zálohovací.

Plně bezdrátové řešení – bez napájecích a komunikačních kabelů – je vhodné zejména pro ty aplikace, kde je natažení kabelů problematické nebo nevhodné, a také tam, kde má být senzorová síť oddělena od podnikové (Wi-Fi) sítě.


objednací kód

RHT-AIR-WM standardní typ

příslušenství a náhradní díly

8803900000 senzor RHT
8803900100 krytka senzoru (bronz)
8803900110 krytka senzoru (PE)

dokumentace
easytherm_MaR_RHT_Air_22_1.pdf    637.32 KB
 katalogový list RHT-Air, 2 stránky, česky
easytherm_MaR_prevodniky_RHT_22_1.pdf    1.59 MB
 převodníky vlhkosti a teploty, 10 stránek, česky

další informace

Ceník pošleme na vyžádání.
Cenové nabídky pro větší množství nebo dlouhodobou spolupráci vystavíme na vyžádání.

2022/07/27 © easytherm.cz s.r.o.