West Pro EC44
programový regulátor 1/4 DIN (96 x 96 mm)

Pro-EC44 je řada cenově dostupných teplotních a procesních regulátorů formátu 1/4 DIN s jednou nebo dvěmi regulačními smyčkami a s pokročilými funkcemi, které zahrnují programovou regulaci, kaskádní regulaci, regulaci poměru, třípolohovou krokovou regulaci (řízení servoventilu), záznam hodnot do vnitřní paměti, hodiny reálného času, Modbus RTU v režimu Master i Slave (vhodné pro multizónové aplikace) a síťovou kartu Ethernet s protokolem Modbus TCP, možnost připojení USB flash disku, a další. Pro-EC44 je vybaven grafickým displejem, který zásadním způsobem zpříjemňuje práci s přístrojem a usnadňuje jeho každodenní používání.

Dvoubarevné podsvícení dokáže signalizovat alarm na velkou vzdálenost.

OEM ocení daleko lepší integraci do svého produktu než kdykoliv předtím: firemní logo na úvodní obrazovce, kontaktní informace, Režim správce (důležité konfigurační parametry podle vlastního výběru v jednom chráněném menu). Pro obsluhu je připraven konfigurovatelný provozní režim, ve kterém najde přesně ty funkce, které potřebuje pro svoji práci.

Průvodce nastavením při prvním zapnutí a pak při každé změně hardwaru usnadní počáteční nastavení. Pro-EC44 má – stejně jako řada West Plus – modulovou konstrukci. Používá identické zásuvné moduly jako West Plus. Některé moduly (např. síťová karta Ethernet) ovšem umí pouze Pro-EC44.


2015/03/19 © easytherm.cz s.r.o.